Elifîn Yeri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KAİNATIN EFENDİSİNE

2 posters

KAİNATIN EFENDİSİNE Empty KAİNATIN EFENDİSİNE

Mesaj tarafından iclal Salı Ara. 30, 2008 8:54 pm

KAİNATIN EFENDİSİNE Tevbe%20128

UTANIYORUM EY ALLAHIN HABİBİ! SENİ ARAYAN GÖZLER YOK BENDE ;İSMİNİ İŞİTEN KULAK YOK ;SANA LAYIK ÜMMET YOK KARŞINDA SEVGİNİ DİLE GETİRECEK DİLİM YOK;ASİKAR İŞLİYORUM GÜNAH KACMAYA MECALİM YOK;SENDEN ŞEFAAT İSTEMEYE YALVARMAYA YÜZÜM YOK...AYLARDAN NİSAN VE YAGMUR YAGIYOR,GÖKYÜZÜ BELLİKİ DOGUŞUNU KUTLUYOR GÜL KOKUNU ETRAFA YAYIYOR,SULTANIM BU AYDA DOGDU DİYOR..SENİ ANIYOR GÖKTEKİ KUŞ YERDEKİ TAŞ DİYOR'''YA RASULALLAH!!'' BENSE SUSUYORUM UTANIYORUM YA HABİBULLAH!! ALEMLERİN SULTANISIN,GÜLÜSÜN ,TEK SEVGİLİSİ KARANLIK GÖNÜLLERİN NURLA YANAN KANDİLİ , HER NEFESTE ÜMMETİNİ DİLEYEN; PEYGANBERİM , YOL GÖSTERENİM BAŞIMIN TACISIN EY NEBİLER NEBİSİ!!! MECNUN CÖLLERİ AŞTI SEVDİGİNE ULAŞTI SEVDİGİNE ULAŞAN MECNUN DA BEN OLSAYDIM ; BOYNUM BÜKÜK EFENDİM AGLIYORUM HALİME AŞKINLA YANAN ''ÜVEYS'' GİBİ OLSAYDIM !!!!!! Alemlerin Rabbi, Rahman ve Rahim olan Allah (c.c.)'a hamd olsun. Salatü selam alemlere rahmet olarak gönderilen Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v.) ve tüm inananlarin üzerine olsun.
iclal
iclal
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Kadın
İş/Hobiler : kitap okumak
Ruh Halim : KAİNATIN EFENDİSİNE Kaygil10

KAİNATIN EFENDİSİNE Empty Geri: KAİNATIN EFENDİSİNE

Mesaj tarafından akın_33 Çarş. Ara. 31, 2008 12:36 pm

Sana layık ümmet olmasam da sana KITMİR gibi sadık kalmasam da sana bir
örümcek kadar hasretinle yanmasam da ve seni gördüğünde heyecandan ufacık
kalbi yerinden çıkacakmış gibi atan bir güvercinin yüreği kadar yüreğim
tertemiz olmasa da gel ne olur rüya da olsa bile gel gel de şu günah
çukuruna batmış hafız ümmetini teselli et..

EMEĞİNE YÜREĞİNE SAĞLIK KARDEŞİM SELAM VE DUA İLE

akın_33
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Erkek