Elifîn Yeri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tut ki, Güneşini Arayan ay Dım Dün Gece

Tut ki, Güneşini Arayan ay Dım Dün Gece Empty Tut ki, Güneşini Arayan ay Dım Dün Gece

Mesaj tarafından akın_33 Paz Ocak 18, 2009 12:33 am

Medine! İsmi duyulabilecek diyarların en güzeli En güzel mevsimlerin iklimi En eşsiz hayatların diyarı MUHAMMED Mustafanın sevgilisi Aşkın mekanı Medine Gözlerde yaş olan Medine Sevdam Medine Derdim Medine Hasretim Medine Medineye değil yangınım Onun sinesinde barındırdığına O ki Medine diye ağlardı O ki alemlerin uğruna yandığı O ki Medineye vardı Medine de yaşıyor sultanım O yaşarken Medinesinde Ben ona hasret, ben ona vurgun O aşkın deryası Ben aşk deryasında savrulan bir garip sandal Yıllardan yıllara, yollardan yollara, yellerden yellere esen bir yaprak gibiyim şimdi Hasret dağının en zirvesinde Uçurumun kenarında Kör kuyulardayım şimdi Savrulmuş benliğimden bir kırıntıyım şimdi Medineye hasret Medine ye kurban Ben yangınım yanmışların sinesinde Ben hasretim sevdanın bağrında ResulALLAH diye yanan benim Aşk acısını iliklerinde yaşayan benim Acının tarifsizliği benim... Ey sevgili! Adın anılıyor yine Yine sevdalıların sen diyor Sen derken onlar Gönülleri şahlanıyor Böyle bir sevgi görülmedi Böyle bir aşk görülmedi sana duyulanların arasında Bense yalnız sessiz bitap Ben sana ağlarım en derinimden Ben sana yanarım en çaresizken Sen sevda idin Ben sevdana tutkun Sen aşk idin ben aşkına avare... Ya ResulALLAH Sevgin öyle bir hal aldı ki bende Benden aldı benliğimi Ben bendeyken bilmediğim ben Şimdi bensizliğimde bana seni anlatır durur Aşk nedir dense bir yerde Hemen atılırım Aşk ALLAH tır. ALLAH a ölürcesine bağlanmaktır Görmeden görürcesine o var edene iman etmektir Aşk nedir dense bir yerden İçimde bir fırtına kopar amansız ALLAH diye nida ederim Alemlerin Rabbine Sonra Aşk MUHAMMED tir Sevda MUHAMMED tir Görmeden sevdalanmaktır güllerin efendisine Biri MUHAMMED dedi mi Pür dikkat kesilmektir o sevgilinin adını anana Onun hakkında her anlatılana içten içe gözyaşı dökmektir Derinlerden ağlamaktır alemlerin reisine Uhudun sevgilisi dendi mi Can bedenden çıkmaktır aşkın tarifi... Sultan ım! Bana hep Ashab-ı Güzin efendilerimizden kıssalar anlatıyorlar Duyunca birinin sana yakın olduğunu Birinin sana sual ettiğini duyunca İçim yanar kavrulurum Aramızda ki ayrılığa inat sen derim Yıllara asırlara inat sen derim Bizi ayıran yollara inat sen derim Keşke bende görebilsem diye gecelerce ağladım kimsesiz Biçare bir gönülden ne olur ki sen bana gelesin Her şey bir yana En sevdiğim şey Kendimi sana benzetmektir Senin yaptıklarını senin söylediklerini yapmaya çalışmak Ama biliyorum ki biz birbirimize benziyoruz Sen ALLAH aşkı ile yanardın Senin derdin ALLAHtı hüznün kederin ALLAHtı Şimdi benimde derdim, hüznüm, kederim ALLAH Birde sen varsın en derinimde yangın 70 defa gitmişsin ya amcana ve o iman etmedi diye ağlamışsın ya Şimdi ben ağlıyorum Beni dünyaya getiren anneme Yıllardır sırtında taş taşıyıp beni büyüten babama Ey sevgili içimde sen yanarken Yollarında uçmama engel olan annem Bana engel olan babam Neolur sultanım Bana gelmedin Beni sevindirmedin Dünyamı şereflendirmedin Ne olur anneme babama sen git Biliyorum senin sevginin nelere kadir olduğunu ALLAHın seni aşkla yarattığını Sen göstersen aşkını yana yana ALLAH derler Bilmiyorlar ki sultanım senin ne olduğunu Aşk nedir bilmiyorlar ki Bir bilseler eğer seni var edenin aşkını bir tatsalar Sürüne sürüne de olsa peşinde avare olurlar Bilseler aşk nedir sen diye yanarlar Sana yanarken ALLAH ı bulurlar en çıkmazlarında İşte o zaman aşk aşk olur gönüllerde Asıl aşk ALLAH Sevda ALLAH Muhabbetin adı ALLAH Varlıkların tadı ALLAH Sultanım ağlıyorum yana yana Yalvarırım gel, gel de bitsin bu gurbet .. Sultanım nerde hakiki bir sevgili var sen onun yanındasın Sen hakiki aşıklarını asla bırakmazsın Ama kerem et ne olur bir kere de olsa göster yüzünü Biliyorum hakiki aşıklarının yanında belki yok şansım Seni görüp sana varmada Ama bir umut var içimde.. Bu feryadıma gelirsen bir sen gelirsin... Sevgili! Sana o kadar çok mektup yazıyorum ki Hangi adrese göndereceğimi bile bilmeden Neyi nereye yazacağımı bile bilmeden Tamamen içimden, tamamen benliğimden.. Biliyorum, Sana gelecek kadar sevgili değil yazdıklarım Biliyorum benim duygularım sana seslenip sesimi duyuracak kadar sevda olamadı hala Ama umut ya böyle oluyor insan çaresizlikte... Ey alemlerin sultanı! Ey Hakkın habibi! Ey sevdalılar sevdalısı! Canım sana fedadır, Senin aşkındır Medine diye beni ağlatan Senin aşkındır Uhud diye gönlümü sızlatan Ben bende olmasam asla dayanamam bu acıya Ben gelemedim yoluna Medine ne varamadım ama Biliyorum ben bu derdi bana vereni Ben biliyorum hasretin ne olduğunu Ve ALLAH a sığınmaktan başka yapabileceğim hiçbir şey yok Sana ulaştıramadım sesimi ALLAH duyuyor hiç olmazsa beni Sen teşrif etmedin sevdama ama ALLAH biliyor içimdekini Ya ResulALLAH! Artık çok yorgunum Artık çok güçsüzüm,sensiz, biçare, Her yanım yalan dolan, sahte insanlarla dolu etrafım ALLAH bizi her daim ümmetinden eylesin.. Rahman ve Rahim Olanın Aşkıyla Seni Sultanım.. ALLAH; seni başımızdan eksik etmesin Amin

akın_33
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Erkek

- Similar topics